Remix şarkılar

Remix Nedir?

Remix demek herhangi bir şarkının ufak nüanslarla değiştirilip farklı bir versiyonunun dinleyicilere sunulmasıdır. Bu açıdan bakıldığında sevdiğiniz şarkıların başka versiyonlarını dinlemek sizin içinde değişik bir deneyim olacaktır.

Remix Nerden İndirilir?

İnternette birçok şarkının mp3 haline ulaşmak mümkünüdür. Bunları remix indir başlıklı sitelerden bulabileceğiniz gibi indirmek değil de sadece remixi dinlemek istiyorsanız remix dinle opsiyonunu da kullanabilirsiniz ve şarkıyı indirmeden de bu halini internet ortamu-ından dinlemeniz mümkündür.

Remix Dinlemek Popüler mi?

Remix dinlemek eskiden olduğu gibi şimdilerde de bir hayli popüler. Özellikle hit şarkıların ve ünlü pop artistlerinin remixleri halen çok revaçta. Özellikle yazın barlarda ve kumsallarda bu remixler dinlenerek pek çok etkinlik yapılmakta. Hem kulüplerde hem de plajlarda bu kadar popüler olan remix dinlemek bizi hem dinlendirmekte hem de eğlendirmekte. Bu yüzden remix dinlemenin veya indirmenin kısa bir süreçte popülaritesini kaybetmesi beklenmiyor. Buna rağmen şarkıların orjinal hallerini seven ve daha çok bundan tat alan kişilerin varlığı da söz konusu olmakla beraber remix sevmeyen neredeyse yok denecek kadar az.