Karamsar Şair Gözüm Kör Eden Kadın

Sanatçı: Karamsar Şair Albüm: Gözüm Kör Eden Kadın Süre: 03:15Boyut: 7.45 MBİndirme: 1509

Online Dinle

Gözüm Kör Eden Kadın Karamsar Şair

Mp3 İndir

Şarkı hakkında bilgi:

Karamsar Şair tarafından seslendirilen Gözümü Kör Eden Kadın adlı şarkısı ile daha önceki şarkıları gibi büyük beğeni topladı. Şarkının klibi Diyarbakır'da çekildi. Genellikle sahnelerin çekimi için Diyarbakır Tren Garı’nın tercih edildiği şarkı klibi, Diyarbakır’ın doğal güzelliklerini de barındırıyor.

Çekimler Diyarbakır'ın birçok farklı bölgesinde gerçekleştirilmiş fakat ağırlıklı olarak tren garı tercih edilmiş. Zaten şarkının sözlerinin arasında tren vurgusu da yapılıyor. Sevgilisinin ona çektirdikleri ve onu üzüp kızdırması nedeniyle hem kızgın hem de üzgün olan birinin hikayesinin anlatıldığı şarkı, aynı şeyleri yaşamış şarkı birçok kişinin hislerine tercüman oluyor.

Şarkıcının klipte kızını oynatması da ayrı bir detay olarak göze çarpıyor. Şarkıcının klipte küçük kızla oynatması klibe daha çok ilgi duyulmasını sağlıyor. Küçük kız daha önce herhangi bir oyunculuk tecrübesi olmaması ve küçük Yaşına rağmen klipte sırıtmamış. Ayrıca şarkının müziği ve ses performansı oldukça uyumlu. Şarkının klibinin bir diğer dikkat çeken özelliği ise Youtube’da yayınlandıktan sonra 1 milyon rakamını geçerek yaklaşık bir buçuk milyon civarında izlenme rakamına ulaşmış olması.

Yorum:

AD:
Yorumunuz: