İbrahim Tatlıses Gelmesin (Samet Yıldırım Remix)

Sanatçı: İbrahim Tatlıses Albüm: Remixler Süre: 03:17Boyut: 6.11 MBİndirme: 1404

Online Dinle

Gelmesin (Samet Yıldırım Remix) İbrahim Tatlıses

Mp3 İndir

Şarkı hakkında bilgi:

ayınlandığı Remix parçalarıyla çok sevilen Samet Yıldırım son olarak İbrahim Tatlıses’in çok sevilen parçası “Gelmesin”düzenledi. İbrahim Tatlıses’in 11 yıl aradan sonra yayınladığı Gelmesin adlı albümün de yer alan parça ilk kez İbo Show da yayınlanmıştı.

Şarkıyı kaleme alan ve müziğini yapan isim Sema Nur Kaplan olurken, aranjesi Ceyhun Çelikten imzası taşımaktadır. Efsane Geri Dönüyor etiketiyle sosyal medya da büyük ses getiren parça sevenlerini de çok heyecanlandırmıştır. Samet Yıldırım’ın da özel olarak Remix haline getirdiği parça herkes tarafından çok sevilmiştir. Samet Yıldırım daha önce de birçok şarkıyı kendine özel tarzıyla yorumlayıp Youtube kanalında paylamıştır. Kanalında büyük bir hayran kitlesine sahip olan DJ Samet Yıldırım istek üzerine sanatçının daha başka şarkılarına da Remix düzenlemesi yapmıştır.

Gelmesin şarkısı için klip çalışmaları daha yapılmamış olsa da şarkının albüm kapağıyla birlikte videosu paylaşılmıştır. İbrahim Tatlıses Gelmesin şarkısında adında da anladığımız gibi yaşattığı onca kötü olaydan sonra sevdiği kadının ölse bile mezarına dahi gelmemesini istemektedir.

Yorum:

AD:
Yorumunuz: