Ece Mumay Peri

Sanatçı: Ece Mumay Albüm: Peri Süre: 02:51Boyut: 6.66 MBİndirme: 1576

Online Dinle

Peri Ece Mumay

Mp3 İndir

Şarkı hakkında bilgi:

Pop müzik denilince akla ilk gelen isimlerden biri olan Ece Mumay yeni şarkısı Peri ile yazın en hit parçası olacak gibi.Youtube platformunda klipi yayınlandığı ilk günden beri sevenleri tarafından binlerce paylaşım almayı başardı.

Sanatçı Ece Mumay pop müzik türünde çıkardı Galaksi şarkısı ile aylarca trend müzik listelerinde bir numarada yer almıştı. Galaksi şarkısı halen daha dillerden düşmezken yeni pop parçası Peri ile de milyonlarca izlenme almayı başardı. İki yüz milyon üzerinde izlenme ile rekora koşan Galaksi şarkısının ardından onun tadında bir parça daha bizleri bekliyor. Peri klipin de sanatçı eğlenceli ve rengarenk sahnelerler hareketli parçanın da hakkını veriyor.

Sözleriyle Ece Mumay’a ait olan parçanın, müziği ise Khaniza Shahrizoda,Shakhboz Nosirijouov ikilisi tarafından bestelenmiştir. Şarkıyı dinleyen bazı müzik severler şarkının çok hızlı ilerlediğini ve bazı kelimeleri anlayamadıklarını dile getirmişlerdir. Ancak hareketli bir parça olan Peri şarkısı müzikle birlikte çok uyumlu ilerlemektedir.Tekli bir albüm çalışması olan Peri ile Ece Mumay bu yaz da müzik piyasasında rüzgâr gibi esmeye geliyor.

Yorum:

AD:
Yorumunuz: