DoDo Dolunay Dolunay

Sanatçı: DoDo Albüm: Fal 2 Süre: 03:53Boyut: 7.46 MBİndirme: 1855

Online Dinle

Dolunay Dolunay DoDo

Mp3 İndir

Şarkı hakkında bilgi:

Daha çok rap sanatçılarını destekleyen Trend Müzik yeni bir isim olan Dodo’nun Dolunay Dolunay şarkısını yayınladı. Youtube trend müzikler listesine de altıncı sıradan yer kapan şarkı bir haftada bir milyon izlenme sayısını geçti.

Rap ile pop müzik karışımında olan Dolunay Dolunay şarkısı binlerce kişi tarafından beğenildi. Tekli bir müzik çalışması olan parçanın söz ve müziği de rap sanatçısı olan Tolga Kara ile Arez tarafından yapılmıştır. Genç bir yetenek olan Dodo Remix tarzındaki kendine özgü müziğiyle trend müzikler listesinde bir numaraya zorlayacak gibi.İlk günden sevilen şarkının aranje çalışmalarını da rap müzikle uğraşan Doğuş Kara tamamlamıştır. Yeni şarkısında sanatçı sevdiği kızdan ayrıldıktan sonra aklında kalan hatıraların halen daha canlanıp durduğundan bahsetmektedir.

Her gece gözünün önünden anıların geçtiğinden ve dolunay vuran akşamları dile getirmektedir. Uykuları kapalı kapıların ardında kalırken, geceler ve dolunay onun sırdaşı olmuştur. Klip videosun da arkadaşıyla onu aldatan bir kız ve onun çektiği acıları göstermektedir.

Yorum:

AD:
Yorumunuz: