Burak Bulut Sevmedim Deme (feat Kurtuluş Kuş)

Sanatçı: Burak Bulut Albüm: Kara Bahtım Süre: 02:32Boyut: 2.31 MBİndirme: 1369

Online Dinle

Sevmedim Deme (feat Kurtuluş Kuş) Burak Bulut

Mp3 İndir

Şarkı hakkında bilgi:

Burak Bulut Kurtuluş Kuş ile birlikte söylediği yeni şarkısı Sevmedim Demeyle Youtube trendler zirvesine oturmayı başardı. Şarkı sözleri ve müziğiyle de Burak Bulut ve Kurtuluş Kuş imzasını taşıyor. Mahzen Media etiketiyle yayınlanmaya başlayan Sevmedim Deme şarkısının klipi 4K çözünürlüğünde yayınlandı.

Sanatçı şarkısında “Boşuna mı çektim dertleri “cümlesiyle sevgilisinden ayrıldıktan sonra yaşadığı acıyı dile getirmektedir ve sonrasında dile getirdiği kelimeler ile de herkesi bir araya toplayıp acılarına ortak olmasını beklemektedir. Klipte de olduğu gibi bütün arkadaşları bir araya toplanmış ve onun masaya meze olan acılarını dindirmek için gülüp eğlenmektedir.

Ayrıca sanatçı sevgilisinin ondan ayrılırken onu sevmediği dile getirdiğini ve bütün dertlerini onun omuzlarına yükleyip ona veda ettiğini anlatıyor. Onun bundan utanmasını bekleyen sanatçı sevgilisine “Sevmedim deme bana bana “sözleriyle dile getirmektedir. Şarkının da nakarat kısmı olan bölüm de sanatçı onun gidişiyle elinde hiçbir şey kalmadığını sadece kalbinde büyük bir yara oluştuğunu söylemektedir. Aynı zamanda bu ayrılık onun için hayatın bir yalandan ibaret olduğunu göstermiştir.

Yorum:

AD:
Yorumunuz: