Burak Bulut Öldürdün Artık Nabzımı Yoklama

Sanatçı: Burak Bulut Albüm: Öldürdün Artık Süre: 03:19Boyut: 3.03 MBİndirme: 12010

Online Dinle

Öldürdün Artık Nabzımı Yoklama Burak Bulut

Mp3 İndir

Şarkı hakkında bilgi:

Şarkı içerisinde geçen sözlerden önce ritme, kullanılan müzik aletlerinin büyüsüne kapılacağınız bir girişle başlıyor. İlk saniyeden, kendinize ait bir hissiyat yakalayabileceğinizi biliyor, bunu aslında kalbinizin derinliklerinden gelen seslerden anlayabiliyorsunuz.

Aynı şekilde şarkı sözlerine de giriş yapıldığı zaman, şarkıcının sesinin de barındırdığı ahenkle beraber, kapalı tuttuğunuz bir çukurdan içeri düşüyorsunuz. Hisleriniz size kendini gösteriyor. Şarkıda geçen her sözün anlamıyla birlikte daha da düşüyor, sonra yine, çok zordur kendimi toplamam dediği anda, güçlenebileceğinize inanıyorsunuz.  Zor olsa da başarabileceğinizi fakat bu acının kalbinizin içerisine işlendiğini, ritmin büyüsünü tadını bildiğiniz bir şarap gibi yudumluyorsunuz.

Tanıdık ama yeni hissini biliyor, şarkıcı her nağme yaptığında daha da içten bir şekilde anlamların derinliğine dalıyorsunuz. Şarkı, sizi alıyor, aslında sustuğunuz, söylemek için can attığınız sözleri anlatıyor. Bizim gibi, hem umutsuz hem umutlu, insan olmanın taşıdığı tüm noktaları bir noktada birleştirerek aslında sevginin de tüm dengesizliğini aktarıyor. Öldüm diyor fakat hemen sonra toparlanırım diyor. İşte burada, sonradan şanssızlığına değinerek, toparlanmanın o kadar da dik durulacak bir yanının olmadığını anlatıyor. İhtimalleri değil de olmak zorunda olanı haykırıyor. 

Yorum:

AD:
Yorumunuz: