Burak Bulut Kara Bahtım

Sanatçı: Burak Bulut Albüm: Kara Bahtım Süre: 02:30Boyut: 3.45 MBİndirme: 909

Online Dinle

Kara Bahtım Burak Bulut

Mp3 İndir

Şarkı hakkında bilgi:

Müzik piyasasına yeni giriş yapan sanatçılardan biri olan Burak Bulut tekli bir isim çalışması olan Kara Bahtım parçasını yayınladı. Şarkısıyla kısa süre 100 bin beğeni toplayan sanatçı müzik kariyerine ara vermeden devam edeceğini dile getirdi.

Mahzen Media müzik etiketiyle çıkarılan albüm parçası ilk olarak Netd müzik Youtube kanalında müzik severlerle buluştu. Arabesk ve pop müzik tarzını birleştiren sanatçı daha önce de Oluruna Bırak şarkısıyla çok sevilmişti. Şarkı söz ve müziğiyle sanatçının kendisine ait olurken, aranje çalışmaları Onur Aşar tarafından yapılmıştır. Kara Bahtım şarkısının klip çekimleri ise Şile Sahil kenarı ve Galata kulesi gibi İstanbul’un güzel mekanlarında tamamlandı.

Aşktan yana her zaman sonu mutsuzlukla biten hikayelerini dile getiren sanatçı kara bahtım sözüyle bu konuda çok şanssız bir adam olduğunu dile getirmektedir. Hayatı boyunca her zaman yanlış insanı sevdiğini ve terk edilen taraf olmanın verdiği acıdan bahsetmektedir. SanatçıBurak Bulut klip çekimleri sadece kendisi yer almıştır vevideo boyunca bazen kendisini bir rakı masasında, bazen yalnız sokaklarda yürürken görüyoruz.

Yorum:

AD:
Yorumunuz: