Azra Yünlü Biliyorum

Sanatçı: Azra Yünlü Albüm: Yaz Geliyor Süre: 03:03Boyut: 5.98 MBİndirme: 894

Online Dinle

Biliyorum Azra Yünlü

Mp3 İndir

Şarkı hakkında bilgi:

Son zamanların oldukça beğenilen ve çokça dinlenilen sanatçılarından Azra Yünlü’nün Biliyorum şarkısı da üst üste dinlenme isteği ile dolup taştığımız şarkılardan biri olarak biliyor. Ayrıca bu durumun yanı sıra şarkı içerisindeki zorlu ve hatta hüzünlü bir melodi eşliğinde söylenebilecek sözlerle hareketli bir ritim kullanılarak can verilmesi daha bir hoş olmuş.

Sizi kendi hayatınızın kasvetinden bir an olsun ayırıyor. Kendinizi içinizden taşmak üzere olan acılarınıza içli içli gülerken  buluyorsunuz.  Böyle yapılarak aslında bir nevi insanların yaşamları içerisinde uyguladığı bir durumdan bahsedildiği de çok açık. Her daim her birimizin içimizin kan ağladığı olayları gülümseyerek, şarkıda da söylendiği gibi, “herkese inat” diyerek sırtlandığımız da doğru.

 Şarkının sözleri içerisinde özellikle üst üste değinilen sözler, aslında bizim çoğunlukla günlük hayatta yakındığımız durumlardan bahsediyor. Şarkı çok fazla bizden biri gibi… Dinlerken kendi iç sesinizi dinliyor misali yakınlık hissediyorsunuz. Klip içerisinde de yarattıkları aynı anda hem gülen hem ağlayan yüz modeli tam da şarkıyı anlatıyor. Şarkı da sizi. 

Yorum:

AD:
Yorumunuz: