90'lar

Altın Çağ 90'lar

Türk pop müziğinin her yönü ile altın çağı olma özelliğini taşıyan 90'lar her kesimden her yaştan insanın zihninde yer almaktadır. Dinleyicinin çok sayıda yeni isimle tanışma fırsatı mevcut olan 90'lar dönemi pop müzikte büyük değişime ve bu değişimin kalıcı olmasına katkı sağlayarak günümüze kadar ulaşmayı başarmıştır.

Üretilen ve trend haline gelen şarkılara bakıldığı zaman belli başlı sound arayışı ve prodüksiyon arayışı öne çıkmaktadır. Özellikle çocukluğunu ve gençliğini bu dönemde yaşayan kişilerin vazgeçilmez müzikleri haline gelen birçok şarkıcı ve bu şarkıcıların dillerden düşmeyen sözleri trendmp3indir.com sitesi ile 90 lı şarkılar indir hizmeti sayesinde ulaşılabilir hale gelmektedir. 

90'lar Döneminde Dillerden Düşmeyen Şarkılar

Altın çağ olarak ünlenen 90'lı yıllarda çıkan tüm şarkılar günümüzde hala dinlenen ve hala değerini kaybetmeyen özelliklere sahip olmaktadır. 90'lı dönemlerde dillerden düşmeyen şarkılar arasında;
Demet Sağıroğlu- Arnavut Kaldırımı
Burak Kut- Bebeğim
Sertab Erener- Ateşle Barut
Harun Kolçak- Gir Kanıma
Mustafa Sandal- Aya Benzer
Tarkan- Şımarık
Levent Yüksel- Yeter ki Onursuz Olmasın Aşk ve daha birçok unutulmaz şarkılar bu dönemde ortaya çıkmış ve günümüze kadar ulaşmıştır. Bu şarkıların tamamını trendmp3indir.com sitesi üzerinden 90 lı şarkılar dinle hizmetleri sayesinde dinleyebilir ve indirerek müzik keyfinin tadına varabilirsiniz.